Mandal

Store Elvegate 35/37

Tlf: 38 26 66 66
Faks: 85 40 18 17
mandal@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1530
Store Elvegate 35/37, PB 188, 4502 Mandal


Ansatte

Audun Remesvik
Eiendomsmegler MNEF / Avd. leder

95 23 89 76 audun@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Kai Osestad
Eiendomsmegler MNEF

99 09 92 01 kai@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Anita B. Torjussen
Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig

90 69 10 74 anita@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Stein Nørgaard
Eiendomsmegler

40 40 80 75 stein@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Trine Bohne
Megler

40 40 80 36 trine.bohne@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Hilde Birkeland
Eiendomsmegler

90 40 96 16 hb@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under