Kristiansand

Skippergata 10

Tlf: 38 02 22 22 / Faks: 85 40 18 00
kristiansand@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1600.
Skippergata 10, pb. 33. 4661 Kristiansand

Marviksveien 1

Tlf: 38 02 22 22 / Faks: 85 40 18 00
ost@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1600.
Marviksveien 1. 4631 Kristiansand

Vågsbygd senter

Tlf: 38 02 22 22 / Faks: 85 40 18 00
vest@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1600.
Kirsten Flagstadsvei 32. 4621 Kristiansand


Ansatte

Gro Lillian Netland Hulløen
Eiendomsmegler MNEF

40 40 80 50 gro.lillian@sormegleren.no Vågsbygd Senter
Egil Emil Horgen
Megler MNEF

40 40 80 30 egil@sormegleren.no Skippergata 10
Daniel Ferdinand L. Hellenes
Eiendomsmegler MNEF

45 66 33 40 daniel@sormegleren.no Skippergata 10
Lasse Marcussen
Megler MNEF / Avd. leder Lund

99 09 91 19 lasse@sormegleren.no Marviksveien 1
Terje Tjelland
Eiendomsmegler MNEF / Avd. leder Vågsbygd

91 12 11 31 terje@sormegleren.no Vågsbygd Senter
Pål Birkeland
Eiendomsmegler MNEF

99 09 92 28 pal@sormegleren.no Skippergata 10
Kjetil Lossius
Eiendomsmegler MNEF

40 40 80 02 kjetil@sormegleren.no Skippergata 10
Andreas Jølstad
Megler MNEF

40 40 80 08 andreas@sormegleren.no Marviksveien 1
Henrik Lossius
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

47 60 06 02 henrik@sormegleren.no Skippergata 10
Kristian Lossius
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

908 95 907 kristian@sormegleren.no Skippergata 10
Ståle Thortveit
Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig avd. Lund

40 40 80 12 Stale@sormegleren.no Marviksveien 1
Trine Mjåland
Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig

97 65 29 22 trine.mjaland@sormegleren.no Skippergata 10
Elisabeth G. Hjorthaug
Saksbehandler / Medhjelper

40 40 80 80 elisabeth.hjorthaug@sormegleren.no Skippergata 10
Sissel Møller-Stray Nissen
Medhjelper / Megler

46 98 45 82 sissel.nissen@sormegleren.no Skippergata 10
Liz Sliper
Saksbehandler / Medhjelper

38 02 22 22 liz@sormegleren.no Skippergata 10
Karoline Hansen
Eiendomsmeglerfullmektig / Saksbehandler

38 02 22 22 karoline@sormegleren.no Skippergata 10
Marianne
Marianne Romstøl
Saksbehandler

971 97 796 mr@sormegleren.no Skippergata 10
Bente Holskog
Medhjelper / Megler

97 18 58 17 bente.holskog@sormegleren.no Vågsbygd Senter
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under