Grimstad

Storgaten 10

Tlf: 37 25 70 00
Faks: 85 40 18 00
grimstad@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1530.
Storgaten 10, Postboks 155, 4891 Grimstad


Ansatte

Dajmi Birkedal
Megler MNEF / Avd. leder

913 48 590 dajmi@sormegleren.no Storgaten 10
Camilla Stenberg Rimestad
Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig

40 40 80 31 camilla@sormegleren.no Storgaten 10
Jorid Helen Lindtveit
Medhjelper

95 90 13 33 jorid@sormegleren.no Storgaten 10
Joakim August Skadberg
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

95 08 77 69 joakim@sormegleren.no Storgaten 10
Ingrid Svendsen
Eiendomsmegler MNEF / Nybygg

40 40 80 52 ingrid@sormegleren.no Storgaten 10
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under