Arendal

Vesterveien

Tlf: 37 02 05 00
arendal@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900 - 1600. Torsdag 0900 - 1700.
Vesterveien 1B, PB 23. 4801 Arendal


Ansatte

Helga Sverdrup Hvass
Eiendomsmegler MNEF / Avd. leder

40 40 80 25 helga@sormegleren.no Vesterveien 1B
Nora Bringsverd Johnsen
Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig

37 02 05 00 nora@sormegleren.no Vesterveien 1B
Helena Hanssen
Eiendomsmeglerfullmektig

37 02 05 00 helena.hanssen@sormegleren.no Vesterveien 1B
Tor Jan Endresen
Eiendomsmegler MNEF

40 40 80 21 torjan@sormegleren.no Vesterveien 1B
Rune Narten
Megler

40 40 80 26 rune@sormegleren.no Vesterveien 1B
Even Nyheim Guttormsen
Megler / Jurist

40 40 80 24 even@sormegleren.no Vesterveien 1B
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under