Administrasjon

Skippergata 10

Tlf: 38 02 22 22
Faks: 38 12 05 23
holding@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1600.
Skippergata 10, pb. 33 4661 Kristiansand


Ansatte

Dag Thomassen
Markedssjef / Motivator

99 09 91 09 dag@sormegleren.no Skippergata 10
Øyvind Aasen
Adm.dir.

90 15 72 94 oyvind@sormegleren.no Skippergata 10
Tone S. Grøsle
Assisterende direktør Kristiansand

91 61 12 30 tone@sormegleren.no Skippergata 10
Hanne Geelmuyden
Eiendomsmegler MNEF / Fagsjef

40 40 80 48 hanne@sormegleren.no Skippergata 10
Wenche Sørstrønen Rosen
Saksbehandler / Megler

40 40 80 04 wenche@sormegleren.no Skippergata 10
Hedvig Engen
Regnskapssjef

911 64 855 hedvig@sormegleren.no Skippergata 10
Svein Vidar Jonassen
Controller

91 79 33 17 svein@sormegleren.no Skippergata 10
Hilde Birkeland
Digital koordinator / Eiendomsmegler

90 40 96 16 hb@sormegleren.no Skippergata 10
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under