Sørmegleren Nybygg

Nybygg

Kristiansand

Tlf: 38 02 22 22 / Faks: 85 40 18 00
nybygg@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1600.
Skippergata 10, PB 33, 4661 Kristiansand

Grimstad/Arendal

Tlf: 37 25 70 00 / Faks: 37 25 70 10
grimstad@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre kl 0900-1530.
Storgaten 10, PB 155, 4891 Grimstad

Mandal

Tlf: 38 26 66 66 / Faks: 85 40 18 17
mandal@sormegleren.no


Åpningstider: Man - Fre 0900-1530. Torsdag 0900-1700.
Store Elvegate 35/37, PB 188, 4502 Mandal


Ansatte

Eivind Sæbø Severinsen
Prosjektmegler / Jurist / Fagansvarlig

40 40 80 47 eivind@sormegleren.no Skippergata 10
Rolf R. Elieson
Eiendomsmegler MNEF / Avd. leder

99 09 91 07 rolf@sormegleren.no Skippergata 10
Rita Ommundsen
Prosjektmegler MNEF

99 09 91 08 rita@sormegleren.no Skippergata 10
Marianne Beckmann Øie
Eiendomsmegler

40 40 80 11 marianne@sormegleren.no Skippergata 10
Audun Remesvik
Eiendomsmegler MNEF / Avd. leder Mandal

95 23 89 76 audun@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Anita B. Torjussen
Eiendomsmegler MNEF

90 69 10 74 anita@sormegleren.no Store Elvegate 35/37
Frode Kulien
Eiendomsmegler MNEF

90 760 029 frode@sormegleren.no Skippergata 10
Ingrid Svendsen
Eiendomsmegler MNEF

40 40 80 52 ingrid@sormegleren.no Storgaten 10
Mariann Thomassen
Megler MNEF

99 09 91 40 mariann@sormegleren.no Skippergata 10
Selge bolig?

Avtal verdivurdering


Sørmegleren er landsdelens ledende eiendomsmegler med 16 avdelinger i Agder-fylkene og Telemark.
Velg avdeling, eller søk etter en av våre dyktige meglere i feltet under